Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/celikkonstruksiyonizmir.com/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 673 Çelik Konstrüksiyon İmalatı - SNK ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

celik-konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Altyapısının çelik parçalarından oluştuğu yapılardır. Bu yapılar günümüzde çok rağbet görmektedir. Bunun sebebi son zamanlar da yaşanan doğal afetler ve depremlerdir. Çelik konstrüksiyon imalatı temeli bütünüyle çelikten oluştuğu için maliyetlidir ve daha çok üst gelirli insanların tercih edebileceği bir yapı modelidir. Devletimiz de sağlam olduğu için bu yapıları çoğu zaman tercih eder. Kullanım yerleri çok fazladır. Çelik konstrüksiyon altyapılı fabrikalar, spor tesisleri, atölyeler, depolar ve sera inşasında kullanılır. Depremzedeler için hazırlanan evler de de çoğu zaman çelik konstrüksiyon temellidir. Bu yapılar bakım gerektirmez ve modern görünüşlüdür .

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Neden İlgi Çeker?

Çelik konstrüksiyon İmalatı, ülkemiz de bu gibi yapılara çok ihtiyaç duyulmaktadır.  Çünkü ülkemiz bir doğal afet ülkesidir. Sel baskınları, depremler, heyelanlar, toprak kaymaları ve yangınlar  çokca görülmeye başlanmıştır. Bu da sağlam yapılara yani çelik konstrüksiyona olan talebi artırmıştır. Ülkemizin bir çok yerin de buna bağlı olarak yeni çelik konstrüksiıyon fabrikaları açılmıştır. Gelecekte bu yapılara daha çok talep artacaktır. Artık ülkemizin birçok yerin de bu yapılara rastlanacaktır. Dayanıklı yapısı sayesin de ülkemizin vazgeçilmez bir parçası haline gelecektir. Dayanıklılığı yanı sıra modern ve şık görünüşü ile de vatandaşların ilgisini çekmiştir. Kolayca monte edilebilir. Bu montaj işlemi sırasın da en fazla 4 kişiye ihtiyaç duyulur. Diğer betonarme yapılar gibi zorlu ve zahmetli değildir. Betonarme yapılar bir süre sonra bakıma ihtiyaç duyar. Çelik konstrüksiyon evler herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaz. Betonarme yapılar en fazla 30 yıl dayanabilirken çelik konstrüksıyon yapılar 80 yıl gibi bir uzun zamana dayanabilir. Fabrikada üretilirler hemen teslim edildikleri gibi rahatça kurulumaya başlanabilirler. Kurulumu evlerin büyüklüğüne ve kat sayısına göre değişilik gösterebilir. Bu süre 25 ve 45 gün gibi kısa bir süre de tamamen oturuma hazır hale getirilebilir.

Tesisat bakımından da kolaylık sağlanır. Betonarme binalar dış cephe ve yalıtım gibi bakımlara ihtiyaç duyar. Çelik konstrüksiyon yapılar bu bakımlara ihtiyaç duymaz. Hatta onlara çelik evler de denilir. Bunun sebebi çok dayanıklı ve yapısında kullanılan çelik malzemesidir.

Snk Yapı yılların verdiği deneyim ile sizlere her an ve zamanında yardımcı olmaktadır.

Comments
  • İyi günler.

    600 metrekare 20x30m çelik bina arıyorum. bina 6m duvar, 32 m/s rüzgar yükü ve 350 kilo kar yüküne sahip olmalıdır. çatı açısı 30 derece olmalıdır. Yaklaşık bir fiyat arıyorum ve eğer teslim edebilirseniz, çizimleri göndereceğim.

    Saygılarımla, Anders Haugene.
    +4747203203

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Contact us

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde cevaplamaya çalışıyoruz.
    Call Now ButtonHemen Teklif Al