Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/celikkonstruksiyonizmir.com/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 673 Çelik Konstrüksiyon Yapımı - SNK ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Çelik Konstrüksiyon Yapımı

celik-konstrüksiyon-yapımı

Çelik Konstrüksiyon Yapımı

Özellikle Elazığ depremin den sonra bu yapılar gündeme gelmiştir. Bu yapıları yaparken ihtiyaç duyulan işçi sayısı ve zaman çok az oluyor. Betonarme yapılar gibi uzun ve zahmetli sürmüyor. Yapılıcak kat sayısına ve büyüklüğüne göre gün sayısı farklılık gösterebilliyor. 4 kişilik bir ekip tarafından kolayca montaj yapılıyor. Vidalama yöntemiyle oluşturuluyor. Çelik konstrüksiyon evler bakıma ihtiyaç duymaz. 80 yıla kadar dayanabiliyor. Su ve elektrik tesisatları kolayca yapılabilir şekilde tasarlanmıştır. Modern bir görünüşe sahip olduğu için Çelik konstrüksiyon yapımı illerimiz de de çok rastlanır hale geldi.

Çelik Konstrüksiyon Yapım Süresi

Yapımı 25-45 gün arasın da olduğu için çoğu yapım şirketinin ve mütahitlerin dikkatini çekmiştir. Çelik konstrüksiyon yapımı modernlik kattığı için bir çok insana sesini duyurabiliyor. Devletimiz bu yapıya daha çok ilgi duymaya başladı. Ülkemizin bir çok yerinde insanlar doğal afetler yüzünden evlerini artık kullanamıyor. Bu yüzden bir çok insan dayanıklı ev ihtiyacı duyuyor burada devreye çelik konstrüksiyon yapımı evler devreye giriyor. Devlet tarafından yapılan bu yapılara insanlar kolayca yerleştiriliyorlar. Kısa süre de hazır hale getirilen yapılar bir çok insana ev olmuş durumda. Doğal afetlere karşı dayanıklı olduğu için insanlara güven veriyor ve uzun kullanım süresi sayesinde de bir daha taşınma ihtiyacı duymuyorlar. Bu evleri 80 yıl gibi uzun bir sürede kullanabilirler. Dayanıklığı yanı sıra modern ve şık görünüşü de dikkat çekiyor. Bu yapılar artık günümüz de sıkça kullanıyor. Sadece kazazedeler değil kaza potansiyeli olan yerlerde yaşayan insanlar için de bir seçenek haline geldi.

Çelik Konstrüksiyon İzmir

Devlet artık bu yapılara yönelmiş durumda. Daha fazla can ve mal kaybı yaşamamak için çelik konstrüksiyon yapımı evlerin yanı sıra iş yerleri ve spor salonlarını da bu yapı üstüne kurmakta. Bu yapı üstüne dayanıklı ve modern yapılar yapmak artık devletin seçeceği bir seçenek haline gelmiş durumda. Maliyeti çok olduğu için bu yapıya vatandaşlar pek sıcak bakmıyor daha çok yüksek gelirli insanlar ve devlet tarafından tercih ediliyor ve kullanılıyor.

Snk yapı olarak daima sizlere yardımcı olmak için varız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Contact us

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde cevaplamaya çalışıyoruz.
    Call Now ButtonHemen Teklif Al